HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

1 Destek Hattı: 0 (232) 486 90 23-34
2 Destek Hattı: 0 (544) 844 91 73
3 destek@homerosbilisim.com.tr

HOMEROS BİLİŞİM

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız;
Teknik destek ekibimiz 7/24 yanınızda.
Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Web Tasarım Proje Süreçleri

Web Tasarım
Proje Süreçleri

Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Projenin her aşamasında sizlerle birebir iletişim halinde bulunuyoruz. Sizin memnuniyetinizi sağladıktan sonra projenizi teslim ediyoruz.

Homeros Bilişim Web Tasarım izmir

Planlama & Strateji

Sizin istekleriniz doğrultusunda projenizin planı hazırlanır daha sonra geliştirme aşamasına geçilir.

Homeros Bilişim Web Tasarım izmir

Tasarım & Yazılım

Grafik tasarım kadromuz tarafından hazırlanan tasarım; onayınızdan sonra yazılım sürecine başlanır.

Homeros Bilişim Web Tasarım izmir

Test & Teslimat

Test ve olası hatalar giderildikten sonra proje teslim edilir.

PROJE DETAYLARI

01

Analiz Süreci

Analiz aşaması projenin ilk ve en önemli basamağıdır. Başarılı bir çalışma için, olmazsa olmaz olarak nitelendirilmesi gereken tek şey, kurumla ilgili tüm verilerin eksiksiz ortaya konulmasıdır. Gerek vizyon gerek misyon olsun kurumun tüm tasarımla ilgili genel anlayışını ortaya koyması, çalışmanın en doğru süreçte ve doğrulukta ilerlemesini sağlayacaktır.

Projenin bu sürecinde öncelikle sizlerle birebir dialog kurarak; beklentilerinizi döküman haline getiriyoruz. Konsept, renk, görsel, metin vb. taleplerinizı bu aşamada detaylandırıyoruz. Bizim için isteklerinizi doğru anlamak, memnuniyetinizi sağlamak için en büyük önceliğimizdir.

Karşılıklı beklentiler üzerinde anlaşıldıktan sonra bu aşamanın sonuna gelinir ve proje tasarım ekibine devredilir.

02

Tasarım Süreci

Beklentileriniz netleştikten sonra Homeros Bilişim tasarım ekibine talepleriniz iletilir ve bu istekler doğrultusunda site tasarımınız için taslak hazırlanır.

Taslak üzerinde yapılacak revizyon işlemleri bu basamakta gerçekleşir. Gerek görülen revizyon işlemlerinin tamamlanması ile site tasarımı için onayınız alınır.

Tasarım üzerinde netleşildikten sonra profesyonel tasarım ekibimiz ile her platformda sorunsuz çalışan HTML5 & CSS3 son teknolojileri kullanılarak web arayüz tasarımına geçilir. Bu aşamanın sonlanması ile tasarım süreci tamamlanmış olur.

03

Yazılım Süreci

Tasarım ekibinin görevini tamamlamasıyla proje yazılım süreci başlar. Bu süreç yazılımcılar tarafından titizlikle analiz edilir; en uygun teknoloji ve yazılımlar seçilerek, web sitesinin performanslı ve güvenilir olması için gerekli olan alt yapı tamamlanır.

MS SQL SERVER 2008 R2 ile web sitesinin temelini oluşturan database mimarisi oluşturulur ve daha sonra katman mimarisi hazırlanır. Bu aşamalar tamamlandıktan sonra sitenin tasarımı ve admin paneli katman mimariye entegre edilerek sayfa arkası yazılım sürecine geçilir.

Bu süreçlerin tamamlanmasının ardından site test aşamasına sokulur. Bütün test ve olası hatalar giderildikten sonra proje teslim edilir..

HOMEROS BİLİŞİM PROFESYONEL İŞ ORTAĞINIZ

Homeros Bilişim Web Tasarım izmir

KARIŞIKLIK!

Aradığınızı Bulamadınız mı..?

HOMEROS UZMAN KADRO DESTEĞİ

Homeros Bilişim Web Tasarım izmir

MUTLU SON!

Memnuniyetiniz Değerli..!

TOP